Teknik Olmayan Seçmeli Dersler

Genel Kültür Dersleri Bölümü tarafından 2016-2017 Bahar Döneminde verilen Teknik Olmayan Seçmeli Dersler aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Derslerin içeriklerine dair bilgilere web sayfamızda bulunan “Eğitim→Ders İçerikleri” menüsünden ulaşılabilir.

GENEL KÜLTÜR DERSLERİ BÖLÜMÜ

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ TEKNİK OLMAYAN KREDİLİ SEÇMELİ DERSLER HAFTALIK ÇİZELGESİ

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30          
09.45-10.30         HUM251

CHE D2

10.45-11.30         HUM251

CHE D2

11.45-12.30         HUM251

CHE D2

13.30-14.15 HUM203

ME D12

MAN218

CHE D3

HUM206

ME D12

MAN206

CE 13

HUM204

CHE D2

HUM215

CE 13

HUM230

ME D12

HUM231

ME D12

MAN216

CHE D3

MAN210

CE 13

HUM218

CE 14

MAN217

CE 13

14.30-15.15 HUM203

ME D12

MAN218

CHE D3

HUM206

ME D12

MAN206

CE 13

HUM204

CHE D2

HUM215

CE 13

HUM230

ME D12

HUM231

ME D12

MAN216

CHE D3

MAN210

CE 13

HUM218

CE 14

MAN217

CE 13

15.30-16.15 HUM203

ME D12

MAN218

CHE D3

HUM206

ME D12

MAN206

CE 13

HUM204

CHE D2

HUM215

CE 13

HUM230

ME D12

HUM231

ME D12

MAN216

CHE D3

MAN210

CE 13

HUM218

CE 14

MAN217

CE 13

16.30-17.15                        

HUM204 Doğru Konuşma ve Yazma, Dr. Yasemin Ö. Gönülal

HUM203 Sosyal Antropolojiye Giriş, Ozan Uştuk

HUM 206 Karşılaştırmalı Kültürler, Ozan Uştuk

HUM215 Mitoloji, Svetlana Pashaeva

HUM216 Masalların Yapısı ve Anlamı, Svetlana Pashaeva

HUM218 Sanat Tarihi II, Svetlana Pashaeva

HUM230 Grup Dinamikleri, Ozan Uştuk

HUM231 Çalışma Sosyolojisi, Ozan Uştuk

HUM251 Osmanlı Türkçesi I, Doğan Evecen

MAN206 İşletmeler ve İş Yaşamı, Ebru Aslan

MAN210 Kurumsal İletişim ve Yönetim Becerileri, Ebru Aslan

MAN216 Pazarlamaya Giriş, Aylin Erboy

MAN217 Yönetimin Temelleri, Ebru Aslan

MAN218 Girişimcilik, Ahmet Altan

GENEL KÜLTÜR DERSLERİ BÖLÜMÜ

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ TEKNİK OLMAYAN KREDİSİZ SEÇMELİ DERSLER HAFTALIK ÇİZELGESİ

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30
09.45-10.30 ART203

D35 Z01

10.45-11.30 ART203

D35 Z01

11.45-12.30 ART203

D35 Z01

13.30-14.15 SPRT203

Spor S.

SPRT201

Spor S.

ART212

Müzik O.

SPRT202

Spor S.

SPRT206

Spor S.

SPRT208

Spor S.

ART204

D35 Z01

ART211

Müzik O.

SPRT209

Spor S.

14.30-15.15 SPRT203

Spor S.

SPRT201

Spor S.

ART212

Müzik O.

SPRT202

Spor S.

SPRT206

Spor S.

SPRT208

Spor S.

ART204

D35 Z01

ART211

Müzik O.

SPRT209

Spor S.

15.30-16.15 SPRT203

Spor S.

SPRT201

Spor S.

ART212

Müzik O.

SPRT202

Spor S.

SPRT206

Spor S.

SPRT208

Spor S.

ART204

D35 Z01

ART211

Müzik O.

SPRT209

Spor S.

16.30-17.15

ART203 Heykel, N. Coşgu ATEŞ

ART204 Seramik Tasarımı, N. Coşgu ATEŞ

ART211 Müzik Atölyesi, Mine OKÇU

ART 212 Armoniye Giriş, Mine OKÇU

SPRT201 Tenis I, Hakim ÖZGÜR

SPRT202 Tenis II, Hakim ÖZGÜR

SPRT203 Badminton, Hakim ÖZGÜR

SPRT206 Masa Tenisi, Figen ERTUMAN

SPRT208 Temel Fitness Teknikleri, Figen ERTUMAN

SPRT209 Yüzme I, Figen ERTUMAN

Dersler ile ilgili ayrıntılı program için tıklayınız.